Keep calm and eat halushky

Turisti a cudzinci - Toto naše chutné tradičné jedlo im spôsobuje rôzne zábavne situácie nie len pri samotnom jedení ale aj pri vyslovovaní tohto slova. A z úcty k haluškám samotným ako aj k súcitu k cudzincom som stvorila tento slogan, nech Zachovajú kľud a jedia halušky !! Veď sú naše a sú bááječne! Perfektný darček do cudziny, pre Slovakov žijúcich v nej, a pre všetkých milovníkov tohto jedla.

22,50 €
977
Unisex
1 ks skladom (dodanie do 5 dní)
Popis
Tabuľka dát
Popis

Kvalitná, štýlová ručne vyrobená bavlnená zástera s potlačou pre náročných zákazníkov. Veľkou výhodou je vysoká dizajnová úroveň a taktiež prispôsobivosť. Vďaka pracke na krku možno zásteru upraviť na každú postavu. Taktiež dlhé zaväzovacie pásy , Klasický strih a univerzálna jedna veľkosť sú zárukou, že táto zástera je vhodná na väčšinu postáv či už pre pánov ako aj dámy. Dvojité veľké vrecko čiernej farby s bielo - modrým kockovaným lemom a decentnou krojovou bielou stuhou s žltou vlnovkouposkytuje dostatočný priestor pre ruky ako aj drobnosti, ktoré si tam odložíte. Každá zástera je opatrená originálnou visačkou s logom anamo Ľubomíra Lovasová Made in Slovakia. Bude mi taktiež potešením Vám zásterku aj krásne zabaliť samozrejme ako bonus. Krabička jednak drží tvar, vyzerá to perfektne, nepokrčí sa a zaručene zaručí moment prekvapenia.

Poznáte z dobrých jarmokov a trhov

Údržba: Moje odporúčanie - prať v práčke pri 40C pre zachovanie dlhšej životnosti, nepoužívajte bielidlá a nečistite chemicky, perte s podobnými farbami, túto zásteru ani mačku nesušiť v sušičke, Potlač nežehliť. Po vypratí materiál obmäkne, ale nestratí na pevnosti. Miesto použitia a výskytu všade kde sa niečo dobré chystá. Užite si v nej kopec zábavy a tešte sa zo života, čo si v nej navaríte!

Pozrite si aj ďalšie produkty a nápisy , či v kategórii DOPLNKY – štýlové kuchárske čapice v rôznych veľkostiach...

Zaujala Vás z ponuky iná ?? Ale chcete na ňu tento nápis alebo túto s iným? Nie je problém. Vybrať si môžete len správne, alebo ešte správnejšie ;-)))

Zásterku Vám viem dodať aj bez nápisu či v menšej, alebo väčšej verzii. Kontaktujte ma na luba@anamo.sk alebo 0907 202 415

Osobný odber ZDARMA / Poštovné od 2,50 €

Tabuľka dát
Veľkosť univerzálna / jedna
Dĺžka 85 cm
Farba Červená
Materiál 100% bavlna
Vrecko Dvojité
Strih Unisex