Var Jidz a rošni

Šalený Východ ? No ta jak...jedine tu sa dá rozkázať aj nerozkázateľné a to: Rásť! Jeden pán sa ma dokonca opýtal, " či je to v latinčine"... a to bol - Košičan... každopádne sme sa nasmiali, ako už mnoho z Vás pri tomto klasickom výroku, ktorý pre mňa ako Východniarku nesmel chýbať už od malička. Tak Jidzce a Rošnice !! Správna a vtipná voľba nie len, pre každého správneho Východniara! 

24,50 €
965
Unisex
4 ks skladom (dodanie do 5 dní)
Popis
Tabuľka dát
Popis

Kvalitná, štýlová ručne vyrobená bavlnená zástera s potlačou pre náročných zákazníkov. Veľkou výhodou je vysoká dizajnová úroveň a taktiež prispôsobivosť. Vďaka pracke na krku možno zásteru upraviť na každú postavu. Taktiež dlhé zaväzovacie pásy , Klasický strih a univerzálna jedna veľkosť sú zárukou, že táto zástera je vhodná na väčšinu postáv či už pre pánov ako aj dámy. Dvojité veľké vrecko čiernej farby s červeno - bielym kockovaným lemom, poskytuje dostatočný priestor pre ruky ako aj drobnosti, ktoré si tam odložíte. Každá zástera je opatrená originálnou visačkou s logom anamo Ľubomíra Lovasová Made in Slovakia. Bude mi taktiež potešením Vám zásterku aj krásne zabaliť samozrejme ako bonus. Krabička jednak drží tvar, vyzerá to perfektne, nepokrčí sa a zaručene zaručí moment prekvapenia.

Poznáte z dobrých jarmokov a trhov

Údržba: Moje odporúčanie - prať v práčke pri 40C pre zachovanie dlhšej životnosti, nepoužívajte bielidlá a nečistite chemicky, perte s podobnými farbami, túto zásteru ani mačku nesušiť v sušičke, Potlač nežehliť. Po vypratí materiál obmäkne, ale nestratí na pevnosti. Miesto použitia a výskytu všade kde sa niečo dobré chystá. Užite si v nej kopec zábavy a tešte sa zo života, čo si v nej navaríte!

Pozrite si aj ďalšie produkty a nápisy , či štýlové kuchárske čapice 

Zaujala Vás z ponuky iná ?? Ale chcete na ňu tento nápis alebo túto s iným? Nie je problém. Vybrať si môžete len správne, alebo ešte správnejšie ;-)))

Zásterku Vám viem dodať aj bez nápisu či v menšej, alebo väčšej verzii. Kontaktujte ma na luba@anamo.sk alebo 0907 202 415

Osobný odber ZDARMA / Poštovné od 3,50 €Tabuľka dát
Veľkosť univerzálna / jedna
Dĺžka 85 cm
Farba Červená
Materiál 100% bavlna
Vrecko Dvojité
Strih Unisex