I am good looking and great cooking

Kvalitná, štýlová ručne vyrobená bavlnená zástera s potlačou pre náročných zákazníkov.

Súčasťou je aj krásne balenie samozrejme ako bonus. Krabička jednak drží tvar, vyzerá to perfektne, nepokrčí sa a zaručene zaručí moment prekvapenia.

24,60 €
-4,00 €
28,60 €
896
Unisex
2 ks skladom (dodanie do 5 dní)
POSLEDNÉ KUSY Skladom POŠTOVNÉ LEN 0,99 €
Popis
Tabuľka dát
Popis

Veľkou výhodou je vysoká dizajnová úroveň a taktiež prispôsobivosť. Vďaka pracke na krku možno zásteru upraviť na každú postavu. Taktiež dlhé zaväzovacie pásy , Klasický strih a univerzálna jedna veľkosť sú zárukou, že táto zástera je vhodná na väčšinu postáv či už pre pánov ako aj dámy. Dvojité veľké vrecko , poskytuje dostatočný priestor pre ruky ako aj drobnosti, ktoré si tam odložíte. Každá zástera je opatrená originálnou visačkou s logom anamo.

Údržba: Moje odporúčanie - prať v práčke pri 40C pre zachovanie dlhšej životnosti, nepoužívajte bielidlá a nečistite chemicky, perte s podobnými farbami, túto zásteru ani mačku nesušiť v sušičke, Potlač nežehliť. Po vypratí materiál obmäkne, ale nestratí na pevnosti. Miesto použitia a výskytu všade kde sa niečo dobré chystá. Užite si v nej kopec zábavy a tešte sa zo života, čo si v nej navaríte!Tabuľka dát
Veľkosť univerzálna / jedna
Dĺžka 85 cm
Farba Čierna
Materiál 100% bavlna
Vrecko Dvojité
Strih Unisex
30 ďalších produktov v rovnakej kategórii