Miláčik, pri mne isto neschudneš

Kvalitná, štýlová ručne vyrobená bavlnená zástera s potlačou pre náročných zákazníkov.

Súčasťou je aj krásne balenie samozrejme ako bonus. Krabička jednak drží tvar, vyzerá to perfektne, nepokrčí sa a zaručene zaručí moment prekvapenia.

25,60 €
-3,00 €
28,60 €
895
Unisex
2 ks skladom (dodanie do 5 dní)
POSLEDNÉ KUSY Skladom POŠTOVNÉ LEN 0,99 €
Popis
Tabuľka dát
Popis
Veľkou výhodou je vysoká dizajnová úroveň a taktiež prispôsobivosť. Vďaka pracke na krku možno zásteru upraviť na každú postavu. Taktiež dlhé zaväzovacie pásy , Klasický strih a univerzálna jedna veľkosť sú zárukou, že táto zástera je vhodná na väčšinu postáv či už pre pánov ako aj dámy.

Dvojité veľké vrecko, poskytuje dostatočný priestor pre ruky ako aj drobnosti, ktoré si tam odložíte. Každá zástera je opatrená originálnou visačkou s logom anamo.

Údržba: Moje odporúčanie - prať v práčke pri 40C pre zachovanie dlhšej životnosti, nepoužívajte bielidlá a nečistite chemicky, perte s podobnými farbami, túto zásteru ani mačku nesušiť v sušičke, Potlač nežehliť. Po vypratí materiá


Predstavte si ako Vám Váš Miláčik chutne varí a poletuje v tejto úžasnej a chutnučkej zásterke hore – dole.... Vaša Láska sa isto poteší tomuto krásnemu vyznaniu, lásky a zároveň kuchárskych schopností.

Tabuľka dát
Veľkosť univerzálna / jedna
Dĺžka 85 cm
Farba Červená
Materiál 100% bavlna
Vrecko Dvojité
Strih Unisex
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
30 ďalších produktov v rovnakej kategórii