Vitajte na mojej stránke anamo. Volám sa Ľubomíra Lovasová  prezývana Máňa. Som žijúcim dôkazom, že aj šialené a zdanlivo nezmyselné nápady sa dajú naozaj zrealizovať. Jednoducho svet nemusí byť len čierno-biely, ale napríklad aj čierno-červený … :-) A ako povedal sám veľký Albert Einstein – „Pre nápad, ktorý na prvý pohľad nepôsobí šialene, niet nádeje“. Tak tu to máte...

Navrhujem a vyrábam pod vlastnou značkou anamo – dizajnové zástery podľa svojho vnímania a cítenia a s mojou dávkou humoru ....Najdete ich s tradičnými slovenskými ľudovými prvkami, alebo prosto sympaticky klasickééé. Každopádne tradície si treba vážiť a vdýchnuť im nový život v  praktickej forme, o čo sa snažím... Dopĺňané je to aj limitovanými edíciami či už exkluzívne, riflové, ľanové alebo čokoľvek čo ma ešte zaujme. Máte sa ešte na čo tešiť... ja tiež.

Ako to celé vzniklo? Tento nápad sa zrodil okolo roku 2011 v Londýne, vyzrel v roku 2013 a naplno sa spustil v roku 2014 v Košiciach a stále úspešne pokračuje. Tak som si sedela doma, prišlo rozhodnutie, buchla som po stole a už to išlo samo... Cesta je cieľ !!! Zároveň ma oslovila myšlienka ako sa dá robiť  a vytvárať jedna - jednoduchá vec, keď do nej dáte sámeho seba, vtip, vkus, eleganciu, nápad, správne kombinácie farieb, prezentáciu a ešto to celé nakoniec párádne a ukážkovo zabalíte … no proste, to musí byť super !!!Určite by to ale nešlo bez teba, bez Vás, ktorým sa to páči a práve toto tu a teraz čítaš !!!!!!  Taktiež milujem trhy, jarmoky a markety a osobný kontakt so zákaznikmi. Priateľskú atmosféru plnú vôní, chutí a zaujímavých a jedinečných ľudí, a vecí ktoré  inde nekúpite. Dúfam teda, že sa aj na mnohých skvelých podujatiach stretneme.

Veľkú zásluhu na tom má moja dobrá kámoška Martina, skvelá krajčírka pani Hela a moja najobľúbenjšia a jediná sestra Ališka.  A tiež mnoho ďalších, moji rodičia, sesternica  a kopec pomocníkov a podporovateľov a všetky uletené duše ...  Ďakujem a vážim si to. A  samozrejme som za svetový mier. :-)))

Inšpirácie prichádzajú každý deň a každým novým kusom látky. Mám rada aj osvedčenú klasiku a tá je aj základom mojich strihov – klasické a fantastické … Múzou je mi každodenný život, mám oči otvorené, uši nastražené a vnímam srdcom všetko čo sa okolo mňa deje a prispievam momentálne svojou troškou k ušitiu krajšieho a hlavne veselšieho a vtipného života. A osobne si myslím, že je to super a praktický darček pre všetkých Vás.

A nezabúdajte, sú vyrobené z lásky a každá ma svoj príbeh a teraz začína ten Váš ... tak to poriadne roztočte a usmievajte sa na život, aj on sa bude usmievať na Vás!!!  Ľuba L.
0907 202 415
luba@anamo.sk