FAQ

 

 

Je vhodná táto zástera pre mužov aj ženy?

Áno samozrejme. Vďaka klasickému strihu a regulárnej veľkosti je zástera vhodná aj pre mužov aj pre ženy a na rôzne postavy. Šírka zástery s laclom od pása dole je okolo 73cm, plus pásy na zaviazanie s ktorých každý ma cez 1 meter. Ak si nie ste istý či Vám veľkosť vyhovuje, je možné zhotoviť aj väčší rozmer, prípadne dlhšiu či kratšiu. Kontaktujte ma.

Aké je to dvojité vrecko?

Dvojité vrecko znamená, že je prešité stredom na dve rovnomerné časti. Výhodou je, že – vrecko neodstáva,ale stále prilieha k zástere samotnej  a obzvlášť to oceníte pri väčšej záťaži. Ak by Vám ale nevyhovovalo počas nosenia, stačí jednoducho samostatnú stredovú niť vypárať. A je to.

 

Bude mi na dĺžku dobrá?

Dĺžka zástery samotnej je okolo 80 cm plus k tomu aj pás okolo krku s prackou na úpravu dĺžky. Vyššie postavy si vedia zásteru spustiť nižšie a menšie postavy naopak vytiahnuť zásteru vyššie. V prípade individuálnej požiadavky ohľadom dĺžky ma kľudne kontaktujte.

 

 

Ako je to s údržbou nápisu - potlače?

Plastizolový transfer je pevný a čiastočne pružný, hladký na dotyk a a dobre priliehajúci k povrchu. Na materiál je aplikovaný formou nažehľovania. Vyrobený ostrou tlačou v najjemnejších detailoch. Nápis sa samozrejme nesmie žehliť. Iba ak z druhej strany. Častejším praním môže dojsť k bežnému opotrebeniu, čo však verím nenaruší celkový obsah.

 

Aká je údržba?

Pri bavlnených zásterách – čierne a červené Pranie odporúčam na 40C či už z dôvodu lepšej životnosti materiálu, nápisu ako aj doplnkov, ktoré môžu obsahovať aj vlákna náchylné na vyššie teploty. Hlavne pri spomínaných ľudových zásterkách. Materiál  zástery je  tuhý a pevný. Po vypratí obmäkne, ale nestratí na pevnosti a príjemne prilieha k postave.

Žehlenie pri bavlne, vzhľadom na to, že sa jedná o pevnejší materiál, najlepšie žehliť  pri vyššej teplote s naparovaním, alebo mierne vlhké. Nápis určite nežehlite. Každá zástera obsahuje aj saténovú visačku s inštrukciami k údržbe a zároveň aj môj „návod na použitie“

Pri exkluzívnych zásterách odporúčam ručné pranie, alebo jemné a opatrné žehlenie s naparovaním, pri nižšej teplote.

 

Ako si najlepšie vybrať?

Nuž – s radosťou Vám poradím aj konkrétne – veľmi rada, takže kľudne ma kontaktujte . Inak najlepšie je vyberať podľa človeka ktorému to chcete dať či viac humorné, či serióznejšiu a či podľa nápisu ho to vystihuje. Farebne či muž či žena je len otázka vkusu, obe farby sú vhodné. Taktiež treba aj zohľadniť príležitosť a následne aj využitie do budúcna. ( či kupujete pre pár, pre jednotlivca, ako svadobný dar, či povzbudenie k vareniu....) pomoc nájdete aj pri opise jednotlivých nápisov pri každom produkte.

 

Je darčekové balenie v cene?

Áno, samozrejme. Balenie aj estetické zabalenie máte zdarma.

 

Je možnosť aj tzv. Darčekovej služby – prekvapiť obdarovaného?

Áno, určite.

Pre tento prípad je podmienkou  platba vopred za objednávku aj poštovné  a uvedenie adresy na doručenie. Tiež je možnosť aj v objednávke napísať do poznámky, že máte záujem o venovanie či text, ktorý si prajete k tomu priložiť. Táto služba naviac je samozrejme bezplatna. Viac info v obchodných podmienkach v sekcii platobné a dodacie podmienky, prípadne ma kontaktujteee.

 

Od – do akého veku sú vhodné detské zásterky ?

Zhruba od troch rokov počítam. Keďže deti rastú a rastú teda rýchlo, je to dobrá investícia do budúcna pre malých pomocníkov, ktorí ju využijú počas dlhého obdobia. A samozrejme ako dospelé aj detská zásterka je vybavená prackou na úpravu dĺžky čo pri deťoch obzvlášť využijete.

 

Je možnosť si zvoliť aj vlastný nápis?

Novinkou je že áno, na tento účel sa však využíva dokonca Výšivka. Cena je v závislosti od veľkosti a počtu slov, farieb ako aj kusov. V priemere je to však okolo 5€ - jednofarebné. A ako sami vidíte na mojich zásterách – biely jednofarebný nápis je absolútne super. V prípade požiadavky ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.

 

Je možnosť si zvoliť aj vlastný dizajn zástery?

V podstate áno. Je to vec o dostupnosti materiálov viac menej ako aj o celkovom prevedení. Samozrejme treba počítať aj s časovou rezervou na zhotovenie, pokiaľ sa samozrejme dohodneme.

Samozrejmosťou je aj možnosť zhotoviť zástery pre prevádzky/reštaurácie/kaviarne ako aj pre Vašich firemných klientov.

V prípade požiadavky ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky a pokúsime sa spolu niečo vymyslieť.

 

Čo to znamená anamo?

Dlhé roky mám jednu z mojich niekoľkých prezývok: Máňa .. z čoho vzišlo aj Pani Máňa či O Maňo, O Mána ... což vlastne dáva spätným chodom anamO. Je to jednoducho sa vyslovujúci  a príjemne znejúci nápis.

 

Páčia sa mi, ale fakt si vôbec neviem vybrať?

Nevadííííííííííííí, rada pomôžem !!! Prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky. Stačí prezvoniť či zaslať správu - zavolám späť.

 

 

Zhrnutie: Čokoľvek treba, alebo nie je jasné Píšte / volajte / prezvoňte/ textujte

 

00421 907 202 415

info@anamo.sk