There is always time for a coffee break

Kvalitná, štýlová ručne vyrobená bavlnená zástera s potlačou pre náročných zákazníkov.

Súčasťou je aj krásne balenie samozrejme ako bonus. Krabička jednak drží tvar, vyzerá to perfektne, nepokrčí sa a zaručene zaručí moment prekvapenia.

24,00 €
-4,60 €
28,60 €
934
Unisex
14 ks skladom (dodanie do 5 dní)
Skladom POŠTOVNÉ LEN 0,99 €
Popis
Tabuľka dát
Popis

Veľkou výhodou je vysoká dizajnová úroveň a taktiež prispôsobivosť. Vďaka pracke na krku možno zásteru upraviť na každú postavu. Taktiež dlhé zaväzovacie pásy , Klasický strih a univerzálna jedna veľkosť sú zárukou, že táto zástera je vhodná na väčšinu postáv či už pre pánov ako aj dámy.

Dvojité veľké vrecko, poskytuje dostatočný priestor pre ruky ako aj drobnosti, ktoré si tam odložíte. Každá zástera je opatrená originálnou visačkou s logom anamo.

Milovníci kávy a pravidelných prestávok, zásterka pre Vás ! Tí, ktorí si radi doprajú popri práci aj odpočinok, kde šálka chutnej voňavej kávy je hnacím motorom sa isto potešia a dajú jasne najavo ako sa veci majú a že na dobrú kávu si vždy vedia nájsť čas.

Údržba: Moje odporúčanie - prať v práčke pri 40C pre zachovanie dlhšej životnosti, nepoužívajte bielidlá a nečistite chemicky, perte s podobnými farbami, túto zásteru ani mačku nesušiť v sušičke, Potlač nežehliť. Po vypratí materiál obmäkne, ale nestratí na pevnosti. Miesto použitia a výskytu všade kde sa niečo dobré chystá. Užite si v nej kopec zábavy a tešte sa zo života, čo si v nej navaríte!

Always !!! 

Tabuľka dát
Veľkosť univerzálna / jedna
Dĺžka 85 cm
Farba Červená
Materiál 100% bavlna
Vrecko Dvojité
Strih Unisex
30 ďalších produktov v rovnakej kategórii