Takto vyzerá SPRÁVNY GULÁŠ MAJSTER

Kvalitná, štýlová ručne vyrobená bavlnená zástera s potlačou pre náročných zákazníkov.

Súčasťou je aj krásne balenie samozrejme ako bonus. Krabička jednak drží tvar, vyzerá to perfektne, nepokrčí sa a zaručene zaručí moment prekvapenia.

28,60 €
872
Unisex
10 ks skladom (dodanie do 5 dní)
Skladom POŠTOVNÉ LEN 0,99 €
Popis
Tabuľka dát
Popis

Veľkou výhodou je vysoká dizajnová úroveň a taktiež prispôsobivosť. Vďaka pracke na krku možno zásteru upraviť na každú postavu. Taktiež dlhé zaväzovacie pásy , Klasický strih a univerzálna jedna veľkosť sú zárukou, že táto zástera je vhodná na väčšinu postáv či už pre pánov ako aj dámy. Dvojité veľké vrecko  poskytuje dostatočný priestor pre ruky ako aj drobnosti, ktoré si tam odložíte. Každá zástera je opatrená originálnou visačkou s logom anamo. 

S touto zásterou budete kráľ grilovačiek, opekačiek či varenia guľášu, proste všetkého s mäsom súvisiaceho. Od mladších generácii až po dôchodcov si to s úsmevom od ucha k uchu môžete spievať v priamom prenose pri Vašom varení, pretože to proste pozná každýýýý!!! Takže nezabúdajte, že Vaše rande v dokonalej zástere čaká práve TU ! Perfektný námet pre každého správneho muža!

Údržba: Moje odporúčanie - prať v práčke pri 40C pre zachovanie dlhšej životnosti, nepoužívajte bielidlá a nečistite chemicky, perte s podobnými farbami, túto zásteru ani mačku nesušiť v sušičke, Potlač nežehliť. Po vypratí materiál obmäkne, ale nestratí na pevnosti. Miesto použitia a výskytu všade kde sa niečo dobré chystá. Užite si v nej kopec zábavy a tešte sa zo života, čo si v nej navaríte!

Tabuľka dát
Veľkosť univerzálna / jedna
Dĺžka 85 cm
Farba Čierna
Materiál 100% bavlna
Vrecko Dvojité
Strih Unisex
30 ďalších produktov v rovnakej kategórii